FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jak mogę dokonać rezerwacji?

Rezerwacji mogą Państwo dokonać poprzez skontaktowanie się z nami telefonicznie pod jednym z numerów telefonu: 0- 504-256-018, lub 0-501-059-838 lub zrobić to bezpośrednio. Dokonanie pełnej rezerwacji apartamentu wymaga wpłacenia zadatku, która wynosi 30% całej kwoty pobytu. Wskazaną kwotę Goście zobowiązani są wpłacić na konto właściciela lub przekazem pocztowym.


2. Na jaki numer konta mam wpłacić zadatek?

Zadatek należy wpłacić bezpośrednio na konto właściciela. Na wskazane dane: Marcin Kowalski Millennium Bank, natomiast numer konta na które należy przelać wpłatę to 74 1160 2202 0000 0000 5368 4704. W tytule przelewu należy uwzględnić okres w jakim będą Państwo przebywać w naszym apartamencie we Władysławowie.


3. Czy resztę pieniędzy należy przesłać również na konto?

Nie, na konto należy wpłacić jedynie zadatek, która wynosi 30% całej wpłaty. Resztę pieniędzy, a także opłatę klimatyczną opłacają Państwo po dotarciu do naszego apartamentu w dniu przyjazdu.


4. Czy na miejscu dostępne są atrakcje dla dzieci?

Tak, chcemy żeby pobyt w naszych apartamentach był mile spędzonym czasem dla całych rodzin, a szczególnie dla dzieci, które szybko się nudzą i potrzebują wielu atrakcji. Dlatego na terenie obiektu znajduje się dobrze wyposażona sala zabaw dla pociech w każdym wieku. Znajdą tam gry, zabawki, pluszaki, książki i wiele innych atrakcji.


5. Czy w pobliżu apartamentu znajduje się plac zabaw dla dzieci?

Tak, niedaleko naszych apartamentów znajduje się Skwer Hallera, na którym znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Został wyposażony w zjeżdżalnie drabinki, małą ściankę wspinaczkową, a także huśtawki. Co więcej przy placu zabaw znajduje się również kilka urządzeń do ćwiczeń siłowych. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


6. Czy dla gości dostępna jest kuchnia?

W każdym apartamencie znajduje się prywatny aneks kuchenny wyposażony w płytę gazową, czajnik, lodówkę, a także wszystkie niezbędne do gotowania akcesoria.


7. Jak daleko znajduje się apartament od plaży?

Apartament jest blisko morza, pokonanie tej trasy zajmie Państwu około 5 minut. Co więcej po drodze mogą Państwo przejść promenadą honorującą gwiazdy sportu, wśród których znajdują się między innymi Kamila Skolimowska, Krzysztof Hołowczyc, Robert Korzeniowski, Tomasz Gollob i wielu innych.


8. Jak znajdę zarezerwowany apartament?

Żeby uniknąć problemów ze znalezieniem wybranego apartamentu powinni Państwo skontaktować się dzień przed przyjazdem z właścicielem obiektu. W ten sposób kiedy dotrą Państwo na miejsce, właściciel przekaże klucze i zaprowadzi do zarezerwowanego apartamentu. W zakładce kontakt znajdują się wszystkie niezbędne informacje, takie jak telefony kontaktowe oraz adres.


9. Ile muszę zapłacić za noc w apartamencie??

Koszt noclegu w apartamencie zależy od tego czy udają się Państwo na wypoczynek przed sezonem, po sezonie, czy w czasie jego trwania. Dlatego też w lipcu i sierpniu cena za noc będzie wynosić od 700 złotych, natomiast w maju, czerwcu oraz wrześniu koszt jednej nocy wynosi od 400 – 600 złotych. W przypadku rezerwacji w pozostałych miesiącach, ceny ustalane są indywidualnie.


Ważne informacje

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 30% do 4 dni od dokonania rezerwacji telefonicznie, bezpośrednio na konto właścicieli lub przekazem pocztowym. Za bezpieczeństwo dzieci w naszym obiekcie odpowiedzialność ponoszą rodzice.
Nr konta:
Marcin Kowalski
Millennium Bank 74 1160 2202 0000 0000 5368 4704

Goście, którzy prowadzą działalność gospodarczą,chcący otrzymać fakturę VAT z numerem NIP za pobyt w naszych apartamentach, muszą zgłosić ten fakt już w momencie dokonywania rezerwacji.

Adres

Hallerowo Apartamenty

ul. Spokojna 22

84-120 Władysławowo

Dane Kontaktowe

+48 501 059 838

+48 504 256 018

info@hallerowo.com