Apartamenty Władysławowo

Od jakiegoś czasu nad polskim morzem popularne stały się apartamenty i apartamentowce, w naszej miejscowości nie jest inaczej. Apartamenty Władysławowo stają się coraz popularniejszą formą wypoczynku. Coraz więcej ośrodków wybiera wybudowanie właśnie apartamentów bardziej niż innych opcji noclegowych. Władysławowo jest jedną z większych miejscowości turystycznych nad morzem i tutaj ta tendencja jest również widoczna. Apartamenty Władysławowo wybiera coraz większa liczba turystów. Powody są różne, jednym z nich jest fakt, że taki rodzaj wypoczynku jest popularny za granicą i polski turysta poznawszy komfort i wygodę nie chce już wybierać mniej atrakcyjnych miejsc, innym powodem jest fakt iż ludzie w wakacje chcą poczuć się wyjątkowo i zarzyć trochę więcej luskusów niż to było jeszcze parę lat temu. Zwiększająca się konkurencja apartamentów Władysławowo jak i innych miejscowości nadmorskich sprawia, że apartamenty te stają się coraz bardziej luksusowe, coraz lepiej wyposażone i coraz ładniej wykończone. Zapraszamy do Hallerowa, które spełnią Państwa oczekiwania jak mało które apartamenty Władysławowo.

Wybrane zdjęcia naszych apartamentówWażne informacje

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 30% do 4 dni od dokonania rezerwacji telefonicznie, bezpośrednio na konto właścicieli lub przekazem pocztowym. Za bezpieczeństwo dzieci w naszym obiekcie odpowiedzialność ponoszą rodzice.
Nr konta:
Marcin Kowalski
Millennium Bank 74 1160 2202 0000 0000 5368 4704

Goście, którzy prowadzą działalność gospodarczą,chcący otrzymać fakturę VAT z numerem NIP za pobyt w naszych apartamentach, muszą zgłosić ten fakt już w momencie dokonywania rezerwacji.

Adres

Hallerowo Apartamenty

ul. Spokojna 22

84-120 Władysławowo

Dane Kontaktowe

+48 501 059 838

+48 504 256 018

info@hallerowo.com